PLANET CAKE & SYDNEY – VI

PLANET CAKE VE SYDNEY - VI

 

Size daha önce Kazım’dan bahsedip fotoğrafını göstermemek olmazdı =) Kazım’la daha önce bahsettiğim tanışıklığımızdan sonra bir daha görüşemedik. Sebebi ertesi günlerde birbirinin aynısı pek çok Kazım olduğunu farketmem oldu. Hepsi aynı güleç yüzle ağaçlarda dolaştığı için benimkini tanıyamadım :)) Bir gün odanın önünde bir ağacın altında otururken Kazım’a benzer bir papağanın tepemde ceviz kıvamında sert meyveleri tırtıklayıp kafamdan aşağıya fırlatması ile ilişkimiz farklı bir boyut kazandı. Bu arada fotoğraftaki boyutu sizi aldatmasın, iricene bir tavuk ölçülerinde gördüğünüz sevimli papağan.

Şehirde 1 ay kalınca bolca gezdim, altta gördüğünüz ikinci fotoğraf Manly Beach’e ait, çok güzeldi, çok ! Çıplak ayakla sonu gözükmeyen 3 kilometrelik kumsalı yürüdüm, mis !

Pastane duraklarımdan biri de beyaz ve sütlü karışımı ile deniz kabuğu çikolatalarına alışkın olduğumuz Belçika çikolatası markası Guylian’a ait. Guylian’in pastanelerini görünce içim gitti ve en sevdiğim tatlılardan biri olan “Lemon Meringue Tart” ‘ın tadına baktım, tadına bakmakla kalmadım bayıldım, yedim bitirdim :) Bu güne kadar denediklerim arasında açık ara farkla bir numara olduğuna kanaat getirdim.

Geriye birkaç yazı daha kaldı sonra bir sürü pasta kurabiye fotoğrafı ile kaldığımız yerden devam edebileceğiz ♥

Zeynep

PLANET CAKE VE SYDNEY - VI

 

PLANET CAKE VE SYDNEY - VI

 

PLANET CAKE VE SYDNEY - VI

 

YORUMLAR

 1. ayça dedi ki

  çok güzel kareler.oralarda olmak istedim.))
  yaz gelsin istedim
  denize girmek istedim
  tembellik yapmak istedim
  ayça

 2. Tülin Biricik dedi ki

  O kadar güzel anlatıyorsunuz ki sizinle birlikte gezmiş gibi oluyorum bu arada pastacılık kursunu ne zaman vereceksiniz sabırsızlıkla bekliyorum sevgiler

 3. yonca dedi ki

  bayıldım Kazım’a :))

  İstanbul’un soğuğunda oranın sıcak fotoları iyi geliyo, teşekkürler

SEN DE YORUM YAZ

*