KAVANOZDA FARKLI NİŞAN ŞEKERİ

KAVANOZDA FARKLI NİŞAN ŞEKERİ

Resim Kodu: BR – 001.297

Nisa ve Oğuzhan çiftinin nişanı için hazırladım bu kavanozda nişan şekeri tasarımını. Sevdiğim 2 renk bir arada, fuşya ve gül kurusu =)

Kavanozdaki kurabiyeleri git gide daha çok hazırlıyorum, maalesef eskisi kadar sık ürün fotoğraflama şansım olmuyor, çok hızlı ilerliyor herşey. Ama elimden geldiği kadar ürünlerin fotoğraflarını çekip paylaşmaya çalışıyorum. Keşke daha sık yazabilsem…

14 gün sonra yolcuyum, Sydney’deki kurs günlerini her iki günde bir görsellerle beraber yazmayı umuyorum. Katılacağım pasta kursunda neler oluyor, Sydney nasıl bir yer konulu yazılar olacak blogda bol bol. Daha önce Wilton eğitiminden biliyorum, kurs çok yorucu oluyor, pestil gibi oluyorsunuz her akşam. Ama yine de kendimden yana umudum var =)

Güzel cumalar,

Zeynep

KAVANOZDA FARKLI NİŞAN ŞEKERİ

Resim Kodu: BR – 001.296

YORUMLAR

 1. 20 ad istiyoruz ne kadar acaba .Cumartesine yetişirmi

 2. Esma dedi ki

  bu ürünun fiyatini ögrenebilirmiyim? tskler…

 3. deniz dedi ki

  yine bir sürü güzel seyle döneceksiniz ne güzel. siz bizle paylaştıkça yaptığınız işleri gördükçe mutlu oluyoruz. umarım güzel geçer kurs:)
  sevgiler..

 4. Çok şeker olmuşlar:)

 5. Düğün pastam için hazırlığa mı gidiyorsun Zeynepcim :) son bahara haberleşeceğiz :) Eğer konuşamazsak iyi yolculuklar diliyorum sana çok öpüyorum!

SEN DE YORUM YAZ

*