FİNANSİNVEST 15.YIL KUTLAMASI

FİNANSİNVEST 15.YIL KUTLAMASI

Resim Kodu: BR – 001.285

Yeni yıl evveli koşuşturmamın en keyifli kısımlarından birisi de Finansinvest’in 250 kişilik davet ile Ritz Carlton’da gerçekleşen 15. yıl kutlaması oldu. Şaşırtıcı olan ise, aynı günde yine İş Yatırım’ın Hilton Convention Center’da 500 kişilik daveti ve ayrıca bir de 180 kişilik düğün olmasıydı. Tam anlamıyla bir yarış gibi geçti o gün bizim için. Korkudan zaman zaman panik yaşarken; iyi bir planlama ile 930 cupcake’i vaktinde hazır edip onları aynı gün içerisinde 3 farklı lokasyonda kurabilmek bile tam anlamıyla zamanla yarışmak gibiydi. Ama bitti, gururu ve seyiri benim için paha biçilemez bir keyif oldu =)

Tüm bu süreçte bana pozitiflikleri ile motivasyon kaynağı olan Bige Hanım, Pınar Hanım, Serhan Bey ve Seray Hanım’a teşekkürlerimle…

Zeynep

FİNANSİNVEST 15.YIL KUTLAMASI

Resim Kodu: BR – 001.284

YORUMLAR

  1. Sevgili Zeynep,
    MutluDukkan’ini uzun zamandir tum sosyal aglarda ;) ilgi ve begeni ile takipteyim. Seni farkli kilanin isler henuz bu kadar buyumemisken bile profesyonel bir mantikla calisiyor olmandan kaynaklandigini dusunuyorum. Emegini sevgiyle kurabiye~cupcake~pasta ve tum tatli islerine katiyor olmanin en yogun anlarinda bile islerinin rast gitmesinde eminim payi buyuktur.
    MutluDukkanin basarilarinin devamini diliyorum.

  2. Yukarılardan başlayıp yesek mi acaba?

SEN DE YORUM YAZ

*