SPONGEBOB SQUAREPANTS PASTASI

Resim Kodu: BR – 001.237

Baktım da kurs postu hariç yazmayalı 15 gün olmuş, inanamıyorum. Ha bugün ha yarın yazacağım derken, bayramda döktürürüm diye düşünürken yazamamışım işte. Ne fena…Uzun lafın kısası, 15 günün şerefine fotoğraf klasörleri arasında gezindikten sonra Spongebob pastasını paylaşmaya karar verdim, her ünlü karakter yazımda da belirttiğim üzere, bu tarz ünlü karakterleri çalışmadan ve sipariş olarak kabul etmeden evvel kırk kere düşünüyorum. Gerçeğine benzetmek benim için çok önemli…Spongebob bitince önce beğenmedim, sonra her gün bir sürü çalışma fotoğrafımı paylaştığım Instagram dostlarım harika yorumlarını yazdıkça, rahatladım =)

Bu arada iphone sahiplerine sesleniyorum, Instagram’ı çok çok tavsiye ederim, ancak dikkat, bariz bağımlılık yapıyor =) Mutlu Dükkan yani bana ait canlı canlı gelişmeler için tıklayınız .

Derin’e nice yaşlar ve herkese mutlu günler diliyorum.

Zeynep

Resim Kodu: BR – 001.236

Resim Kodu: BR – 001.235

Resim Kodu: BR – 001.234

 • Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş :)
 • Üye Ol, Yeni Yazılarımızı Kaçırma !
  Üye olun, yeni yazılarımız düzenli olarak Email adresinize gönderilsin.

YORUMLAR

 1. zehra demircan dedi ki:

  yapılışı yazmıyor mu size zahmet öğrenebilirmiyim

 2. Zeynep Hanım merhaba,

  Sitenizi çok beğeniyorum. Hayranlıkla yaptıklarınıza bakıyorum her fırsatta. Takdir edilmeye gerçekten layıksınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Sevgiler,
  Berfin Kucur

 3. dükkanınız gerçekten mutluluk veriyor tasarımınız müthiş çok hoş bize uğramanızda beni mutlu etti ama ne yazıkki sitemin temasıyla ilgili sorunlarla uğraşmaktayım o yüzden sitem içinizi sıkmıştır diye düşünüyorum.umarım herşey yoluna girdiğinde zevkle ziyaret edenlerden olursunuz.kusura bakmayın.tekrar bekleriz..

SEN DE YORUM YAZ

*