MUTLU DÜKKAN KURABİYE SÜSLEME KURSU HEDİYE EDİYOR :)

 

Siz, sevgili Mutlu Dükkan takipçileri için hazırladığım yepyeni bir aktivite ile karşınızdayım. Mutlu Dükkan 4 kişiye 1 günlük kurabiye süsleme kursu hediye ediyor. Kazanacağınız günlük kursa kendiniz katılabileceğiniz gibi bu kursu bir yakınınıza ya da arkadaşınıza da  hediye edebilirsiniz :)

Katılım detaylarını açıklamadan önce unutmayın ki bu kampanyayı Facebook profilinizde ne kadar sık ve ne kadar çok paylaşırsanız, kazanma şansınız bir o kadar fazla olacaktır !

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken Mutlu Dükkan’ın Facebook sayfasını aşağıda belirtildiği gibi “BEĞEN” tuşuna basarak takibe almanız ve hemen ardından da kampanyamızı Facebok profilinizde arkadaşlarınızla “PAYLAŞ”arak  onların da sayfamızı “BEĞEN”melerini sağlamanız. Sayfamızı daha önceden “BEĞEN”miş olsanız dahi kurabiye süsleme kursunu halen kazanabilirsiniz, bunun için ise tek yapmanız gereken yine kampanyamızı aşağıda belirtilen şekilde Facebook profilinizde arkadaşlarınızla “PAYLAŞ”manız.

Sayfamızı nasıl “BEĞEN”eceksiniz ve kampanyayı profilinizde nasıl “PAYLAŞ”acaksınız?

 

Şu andan itibaren Mutlu Dükkan Facebook sayfasını takip etmeye başlayan 2 kişiye random.org’ da yapılacak çekiliş ile kurabiye süsleme kursu hediye edilecektir, ayrıca her bir kazananı önermiş olan diğer 1 kişiye de yine aynı şekilde kurabiye kursu hediye edilecektir. Bu durumda tabii ki sayfamızı takip etmeye başlayan kişiler arasında sizin önerdiğiniz insan sayısı ne kadar fazla ise kazanma şansınız da o kadar fazla olacaktır.

Hemen siz de kampanyamızı profilinizde “PAYLAŞ”ın, arkadaşlarınız da Mutlu Dükkan Facebook sayfasını beğensin ki kazanma şansınız bir o kadar artsın :)

Kampanya bitiş tarihi : 9 Eylül 2011     saat: 23.55

Kurabiye kursu tarihi : 5 Ekim 2011     saat: 10.30 – 16.30 

Kurs adresi : Gayrettepe, İstanbul ( ulaşım masrafları kazanan kişilere aittir )

Mutlu Dükkan Facebook sayfası : www.facebook.com/mutludukkan

Mutlu Dükkan Twitter sayfası : www.twitter.com/mutludukkan 

Şansını arttırıp daha çok kişiye duyurmak isteyen katılımcılar twitter hesabımız üzerinden bizi takip edip duyurularını yapabilirler.

Herkese bol şanslar :)

Zeynep

YORUMLAR

 1. esra dedi ki

  ben de paylaştım.zaten sizi hep izliyorum.umarım şansım vardır.

 2. Ben zaten beğenmiştim :) zaten paylaşmıştım .. bir daha paylaştım .. şansım var mı apla ? :))

 3. Tamamdır ;)

 4. I have already found your blog, a friend of mine suggested me to visit you, and i have to say that I love your creations! Congratulations for your beatuliful sweet art.

 5. Nuyaver dedi ki
 6. tuğba kuzey dedi ki

  şartlar tmmdır

 7. Çıkıcak mı bakalım

 8. Selam şartları yerine getirdim bende şansımı denemek istedim keşke çıksa :s

 9. betul demir dedi ki

  direk face teki sayfanın begenilmesi yeterli mi yoska buraya gelip mi beğene tıklamalılar ?
  arada bir fark var mı ?

 10. şartları yerine getirdim ;)

SEN DE YORUM YAZ

*