BİRİNCİ YAŞ DOĞUM GÜNÜ – CUPCAKE & PASTA KULESİ

Resim Kodu: BR – 001.114

Bugünkü postumda anlatacağım çok konu var, çenem de düşük bugün : ) Herşeyden önce bu siparişi Barcelona tatilimizden evvel kritik ve sıkışık bir zamanda bana güvenerek veren Ayşıl Hanım’a kocaman bir teşekkür. Pek çok telefon konuşmamızdan sonra, siparişi kesinleştirdik, ve ben tatile gitmeden 1 gün evvel çılgınlar gibi çalıştığım için sabaha kadar bavul hazırlamak durumunda kaldım =)

Ayşıl Hanım’ın minik oğlu Deniz’in birinci yaş günü şerefine yaklaşık 80 kişilik bir davet verildi, bu davete pasta ve cupcake kulemle katıldım. Bol bol fotoğraf var ama onlara bakmaya başlamadan dikkatinizi fotoğrafların alt köşelerindeki isme çekmek istiyorum. Her zamankinden farklı olarak Mutlu Dükkan yerine Özlem Turan yazıyor. Bunun sebebi tüm bu fotoğrafların doğal yeteneği ile gerçekten içimi ısıtan fotoğraflar çeken Özlem Turan’a ait olması. Özlem’le Ayşıl Hanım sayesinde tanıştım, hemen web sitesine koştum ve altta sonlara doğru sizinle paylaşıyor olduğum albümlerine vuruldum; çünkü minik detayların çok anlamlı olup kişilerin tarzlarını en çok yansıtan şeyler olduğuna inanıyorum. Ancak o sıralar Ayşıl Hanım’ın doğum gününde Özlem ile çalışacağını bilmiyordum, Instagram sağolsun, öğrendim =) Hemen Özlem’i arayıp eğer cupcake tower fotoğrafları varsa benimle paylaşmasını rica ettim, o kadar şeker ki beni kırmadı : )

Muhakkak sitesini gezin, dolaşın, Facebook sayfasını beğenin, ne kadar naif, doğal ve ferah fotoğraflar çektiğini görün, daha da önemlisi alttaki albümlerin zerafetine benim gibi kapılın gidin =)

En altta Özlem’in bebek çekimlerinden birine ait fotoğrafla noktayı koyuyorum. Muhteşem !

Zeynep

Resim Kodu: BR – 001.113

Resim Kodu: BR – 001.112

Resim Kodu: BR – 001.111

Özlem Turan’ın beni heyecanladıran albüm kapak tasarımları ;

 

 

Güzeller güzeli bebek ;

 

  • Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş :)
  • Üye Ol, Yeni Yazılarımızı Kaçırma !
    Üye olun, yeni yazılarımız düzenli olarak Email adresinize gönderilsin.

SEN DE YORUM YAZ

*