ÖDÜLLÜ “TEMA YARIŞMASI” OYLAMASI BAŞLIYOR !

 

Yarışmayı başlattığım günden beri gelen yorumları büyük keyifle okuyorum, herkes oldukça yaratıcı önerilerde bulundu. Gerçekten vakit ayırıp, düşünüp yorum ekleyenlere teker teker teşekkür etmek istiyorum. Keşke zaman, imkan olsa herkese kurabiye hediye edebilsem  :)

Arkadaşlarımla bir araya gelip, oldukça zorlanarak seçtiğimiz ilk 5’te en önemli kriter temanın genel bir içerik oluşturulabilecek bir alan olmasıydı. Maalesef spesifik durumlara çok şans veremedik çünkü bu durumda benim de kurabiye fikrim çabucak tükenebilirdi. Aynı önerileri yapanlar arasından ise yorumu önce yazana öncelik vermemiz gerekti. Seçmek gerçekten çok zor oldu, ama içimin gittiği en az 10 küsur tema vardır aslında :)

1. Zeynep :  Meslekler Teması

2. Piano Factory : Spor Alanları Teması

3. Neslihan Çevik : 23 Nisan önerisi ile T.C Kutlamaları Teması

4. Ayşegülll : Dini Bayramlar ve Törenler Teması ( Ör: Şeker Bayramı , Vaftiz…)

5. Seren : Geçmiş Olsun Teması

P.S : Bazı temaları genelleştirmek durumunda kaldık, örneğin Şeker Bayramı ve Vaftiz birer dini bayram / tören ancak bunu bir başlık altında topladık ve ilk öneriyi getireni seçtik :o)

Kimseye haksızlık olmaması benim için gerçekten çok önemli : )

Oylamayı yan sütunda açıyorum (biraz erken) 14/04/10 Çarşamba gecesi 12:00 itibariyle verdiğiniz oylar neticesinde kazanan belli olmuş olacak : )

Kolay tıklar :)

Zeynep

  • Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş :)
  • Üye Ol, Yeni Yazılarımızı Kaçırma !
    Üye olun, yeni yazılarımız düzenli olarak Email adresinize gönderilsin.

YORUMLAR

  1. bende katılmak ısterdım :( kaçırdım sanırım

SEN DE YORUM YAZ

*