DOĞUM GÜNÜ KURABİYELERİ

Resim Kodu: BR – 000.749

Sizlere bir haberim olacak, şu an bulunduğumuz tarihlerden yaklaşık Haziran ortasına kadar sipariş kabul edemiyor olacağım.

Önümde uzunca bir zaman kapasitemi doldurmaya yeten siparişim söz konusu, ardından da bir süreliğine seyahatte olacağım (Ben tatilime düşkün bir insanım :P ). Bu sebeple blogu okuyan, iletişim kurmak isteyen herkesin bilgisi olması açısından, Haziran 21’den sonrasına yeni sipariş kabul edebiliyor olacağım :o)

Bu haberi verdikten sonra Münih’ten beni bulan, Kuşadası’nda bulunan annesinin yeni yaşı için taa oralardan benim aracılığımla doğum günü kutlamasında bulunan Nazlı Hanım’a gelelim. Sipariş detaylarını netleştirirken annesinin cici el işlerini, ördüğü harika bebek eşyalarının fotoğraflarını paylaştı benimle Nazlı Hanım. Kurabiyelerde bu yüzden bol bol yün yumağı görebilirsiniz : )) Pek çok çeşit kurabiye olunca siparişte toplu halde çekim yapmak çok zor oluyor, ben modellerin arasından birkaç tane çekip yayınlıyorum, ve özellikle “Saniş” Hanım’ın pomponlu bebek bahtaniyesini görmenizi istiyorum (en altta sağda). Nazlı Hanım’dan söz kopardım sayılır, bebek olursa bir gün (!?!) bana da pomponlu bahtaniye örecek Saniş Hanım : ))

Zeynep

Resim Kodu: BR – 000.748

Resim Kodu: BR – 000.747

YORUMLAR

  1. Sümeyye dedi ki

    Tekrar sorayım ben de, hakkaten nasıl sipariş vereceğim ?

  2. berna avcı dedi ki

    sipariş vermek istiyorum nerden vercem?

SEN DE YORUM YAZ

*