ÇILGIN DOĞUM GÜNÜ PASTASI VE STİLİZE

Resim Kodu: BR – 001.152

Kendimi kaybetmişçesine çalıştığım şu sıcak günlerde beni keyiflendiren çok sevdiğim bir blog Stilize’nin sahibesi Şeyma’nın baby shower ve doğum günü siparişleri oldu. Şeyma ve eşi şimdiden isminin Atlas olarak kesinleştiği oğlullarını bekliyorlar. Bu bekleyişin kutlaması olan baby shower ve aynı zamanda Şeyma’nın doğum günü geçtiğimiz cumartesi Bebek’te kutlandı.

Sevgili Şeyma’ya bir büyük kurabiye hazırladım (fotoğrafını çekecek zaman bulamadığım) bir de beni çok heyecanlandıran ve adını “Deli kızın çeyizi” koyduğum bu pastayı. Aslında büyük kurabiye kolaydı, çünkü kişiye özel geçmişteki önemli anlardan bir araya geliyordu. Ama bu pastada Şeyma bana sadece “Dileklerim olsun istiyorum, ailem, Atlas bebek, Stilize…” gibi ufak detaylar verince itiraf ediyorum ne yapacağımı pek bilemedim =) Sonuç ise bu pasta oldu…

Şeyma’cım tekrar nice yaşlara, Atlas’ı heyecanla bekliyoruz =)

Zeynep

Resim Kodu: BR – 001.151

Resim Kodu: BR – 001.150

YORUMLAR

  1. Çok güzel ya cok beğendimmmmm ve bayıldım

  2. Süper ya çok beyendimmmmmmm

  3. Coooook guzeldi ellerine saglik Zeynepcim, herkes bayildi:). Gunden feriye kalanlar burda: http://stilize.blogspot.com/2011/08/atlas-shower-bday.html. Donuste welcome Atlas sekerlerini isticez senden:)

  4. Renklipasta dedi ki

    Favorim :0)

  5. sonuç süper olmuş. eminim Şeyma çok beğenmiştir :) ellerine sağlık :)

  6. hümeyra özsabuncu dedi ki

    vaaawwww,süper,harika,tek kelimeyle muhteşem bir pasta buuuu:):)

SEN DE YORUM YAZ

*